Junior Fashion Week: У столиці вперше пройде тиждень дитячої моди

September 26, 2018

  

Маленькі українські модники і моделі отримали можливість вийти на професійний fashion-подіум. Для Junior Fashion Week свої покази готують українські та міжнародні бренди, вперше свою колекцію одягу представить юна Злата Мітчел (дочка Олі Фреймут), на подіум вийдуть діти Тамерлана і Альони Омаргалієвої, співачки Tayanna, ведучого Геннадія Попенка та інших знаменитостей.

 

У Києві вперше відбудеться тиждень дитячої моди - Junior Fashion Week, який пройде з 4 по 7 жовтня в КВЦ Парковий. Захід обіцяє стати регулярним і проводитиметься двічі на рік.

 

Фундамент Junior Fashion Week закладався в Україні протягом 5 років. З 2013 в Києві проходили модні покази, в яких брали участь зіркові родини зі своїми дітьми. Селебретіс протягом дня демонстрували одяг модних національних і зарубіжних дизайнерів.

 

Масштаби заходу росли з кожним роком і викликали все більшу цікавість, доки в 2018 році не стало зрозуміло, що в програму одного дня просто неможливо вмістити всі заплановані покази.

Так народилася ідея створення Міжнародного тижня дитячої моди, ініціатором проведення якого виступила меценат і мама 3-х дітей Наталія Коваленко (NK Foundation).

- Щоб бути модним - не обов'язково бути дорослим! Я, як мама трьох дітей, знаю рецепт незабутньої дитячої події. Нам пощастило працювати в світі дітей. Щирі почуття, батьківська турбота і взаємодопомога - це магія людей. Як у справжній сім'ї, ми підтримуємо один одного і даємо старт найсміливішим ідеям. Діти дуже щирі і їх посмішки для нас - найвища оцінка!, - розповіла організатор Junior Fashion Week Наталія Коваленко.

 

Нової локацією для заходів було обрано КВЦ "Парковий", де пройдуть fashion-покази осінь-зима 2018/2019, а також працюватимуть дві Арт-галереї.

 

В рамках Junior Fashion Week буде працювати і JFW Академія, де діти разом з батьками зможуть прослухати лекції відомих моделей і дизайнерів, а також спеціально запрошених гостей, які будуть намагатися розкрити нові таланти і потенціал навіть найменших учасників заходів.

 

Раніше в показах вже брали участь Слава Камінська та її син, Камалія з дочками, дочка Віри Брежнєвої - Соня Кіперман, Ольга Сумська та її дочка, син Григорія Решетника, Валентина Хамайко та її діти, дочка Олексадра Ревви, Поліна Неня з синами, Анастасія Приходько з дитиною, Інна Костиря та її дочка, Яна Столар з дочками, серед гостей були Макеєнко Володимир і Світлана, сім'я Андрія П'ятова, Олег Гусєв, Михайличенко Олексій, Григорій Шеварднадзе, Наталія Ворона та багато інших.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2017-2020 GLORY

  • Иконка facebook черного цвета
  • Круглая иконка Instagram черного цвета
  • Vkontakte - черный круг