Оля Полякова створила капсульну колекцію одягу разом з Андре Таном

September 10, 2019

Оля Полякова та Андре Тан представили спільну колекцію Andre Tan X Оля Полякова, присвячену гранд-шоу співачки «Королева Ночі», котра співачка продемонструє на біс 26 жовтня у київському «Палаці Спорту». Колаборація між зірками і дизайнерами давно перестали бути ноу-хау в світі моди і , як правило, «на ура» сприймаються їх прихильниками.

 

«Мене завжди захоплюють діви, дівчата, у яких дуже багато вогню та енергії. Оля дівчина-ураган, цунамі, саме тому, коли я запропонував їй стати обличчям нової колекції, я вже знав, що разом ми створимо дещо вибухонебезпечне і ось цей час прийшов. Погодьтесь, носити кепку із короною на голові- це виклик, але одночасно й наша ціль, щоб кожна дівчина, котра одягає наші речі, була королевою», - прокоментував Андре Тан.

 

 

 

На цей раз Оля Полякова стала співавтором повноцінної капсульної колекції Andre Tan X Оля Полякова, котра складається із дев’яти виробів– двох худі різної довжини (універсальна річ будь-якого гардеробу), базових футболок з авторським принтом і шести аксесуарів (дві сумки, кепки, шапки, мітенки, пояс).

 

Мінімалістична колекція виконана у двох кольорах: чорному та золотому. Саме це поєднання співзвучне із темою одного із головних концертних шоу 2018 та 2019 років й ототожнюють стиль і тренди сезону. Щодо ідеї створення й про спільну працю з Андре Таном Полякова розповіла наступне: «Андре Тан найрозкрученіший дизайнер з найкрутішим менеджментом. Він єдиний дизайнер, магазини якого є ,майже, у кожному місті. Тож, я хочу продавати свою колекцію скрізь, з ким ще як не з ним? Треба працювати з найкращими! Тим паче, що в нас з ним така давня історія співпраці. Майже кожного року ми щось спільне з ним вигадуємо: спочатку я була амбасадором бренду, в минулому році я вийшла на подіум в якості моделі, цієї осені час випускати спільну колекцію. 

 

 

 

Я дуже хотіла, щоб наш одяг був перш за все зручним, не на вихід, як то кажуть, а на кожен день. Щоб вона видавала її власницю королевою. Тому вся наша колекція з золотою символікою, з коронами та написами «Ти - Королева». Не важливо, скільки тобі років, який в тебе зріст, статура, професія. Головне, ким ти себе відчуваєш! Жінки повинні бути королевами, бо це для них відмінна риса. І це основний меседж нашого нового творіння».

 

 

 

Андре Тан розробив спеціальні принти, котрі якнайкраще підкреслюють настрій колекції: кепку, шапку та поясну сумку прикрашає золота корона, а із кишені на футболці виглядають найдовші ноги країни. Толстовка із капюшонами та шовковою підкладкою легко впізнати за знаменитою літерою «О». Улюбленою річчю Олі Полякової стало коротке худі oversіze із резинкою, а із аксесуарів- лакована поясна сумка, котра не тільки зручна, але й вигідно підкреслює талію.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2017-2020 GLORY

  • Иконка facebook черного цвета
  • Круглая иконка Instagram черного цвета
  • Vkontakte - черный круг