Мрії збуваються: Українські знаменитості в спецпроекті від GLORY magazine

February 10, 2020

"Щаслива дитина - це дитина, мрії якої здійснюються"

 

12 обдарованих дітей і 12 зіркових персон стали обличчям великого спеціального тематичного календаря на 2020-й рік "Мрії збуваються"

 

 

З дитинства особистість кожного з нас формує безліч чинників. Серед них книги, музика, захоплення і, звичайно, кумири, на яких ми хочемо бути схожими.

 

Чотири з половиною місяці тривали підготовка і зйомки проекту # МРІЇЗБУВАЮТЬСЯ, для якого було  обрано  дванадцять талановитих дітей України - Анастасію Майданник, Анжеліку Оськіну, Ярославу Дорошенко, Данієлу Шапочнікову, Ірину Корнієнко, Єлизавету Русову, Діану Крутько, Альону Роговську, Анастасію Євдоченко, Анастасію Органюк, Злату Британ, Ніну Бойкову. Дванадцять різних історій формування творчих особистостей - зі своїми перемогами і поразками, з любов'ю до кумирів, з вірою в добро і в те, що мрії збуваються!

 

 

 

"Ми готували цей проект з великою вірою в підростаюче покоління. Адже серед молоді згодом обов'язково з'являться нові імена, які прославлять Україну далеко за її межами", - каже засновник і продюсер зйомки Лала Цукерман.

 

 

 

 

 

Велика вдячність відомим акторам, телеведучим, співакам, які підтримали наш проект, а саме: хореографу і учаснику шоу «Танці з зірками» Олександру Прохорову; ведучій телеканалу 1 + 1 Соломії Вітвіцькій; дуету EDGAR&EMMA; заслуженій артистці України Камалії; співакові і акторові серіалу «Школа» Андрію Бойку; відомому стилісту В'ячеславу Дюденку; гурту «Бамбінтон»; телеведучій і life-коучу Світлані Вольновій; народній артистці України Ользі Сумській; популярній співачці Олі Цибульській; співачці з автентичним голосом Тоні Матвієнко; народній артистці України Ніні Матвієнко.


Ви надихнули дітей на нові звершення і допомогли їм втілити в життя мрії!

 

 

 

Висловлюємо також подяку всім, хто долучився до створення цього проекту - професіоналам, які зробили цей проект таким яскравим і красивим та менеджменту артистів за сприяння у співпраці!

 

Засновник проекту і продюсер зйомки - Лала Цукерман
Фотографи: Христина Вінтер, Олена Молчанова
MUA / HAIR: Boyko Beauty Home
073 073 70 00; 096 433 30 00
Instagram @boyko.beauty_home
Facebook @BBH0971295000
Ретуш: Альона Молчанова, Єлизавета Байдачна
Фотостудія: CityLights (Київ)
Верстка: Надія Бабинець
Відеопродакшен: FOXinBOX
Style: A.Tan, Anna Yakovenko, Kids Couture

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2017-2020 GLORY

  • Иконка facebook черного цвета
  • Круглая иконка Instagram черного цвета
  • Vkontakte - черный круг