Соломія Древаль: "Спорт зробив мене зіркою"

June 15, 2020

Соломія Древаль - фіналістка першого сезону дитячого фотоконкурсу STAR KIDS від журналу GLORY. Талановита 8-річна красуня має вже неабиякі досягнення на свій вік - дівчинці всього лише 8 років, а вона вже занесена в Книгу Рекордів України. Про це, хобі, спорт та моделінг Соломія розповіла в нашому інтерв'ю.

 

 

 

- СОЛОМІЄ, РОЗКАЖИ ПРО СЕБЕ.


- Привіт всім. Мені 8 років. Я з невеличкого міста Долина, що на Івано-Франківщині. Хоч місто маленьке, проте тут є багато різних гуртків, які я по можливості стараюсь відвідувати. Цього року закінчила 3 клас на "відмінно". Пригадую, у 4,5 роки мама відвела вперше на гурток з плавання, це було так важко і водночас відповідально показати собі, що я зможу, і я це зробила!

Я дуже люблю плавати, і на змаганнях я показувала кращий результат за старших від мене дітей на 2-3 роки. Якось ми поїхали в дельфінарій, батьки дозволили поплавати з дельфінами... Уявляєте, яке було здивування працівників, що 5-річна дівчинка вільно себе поводить у воді. Це було незабутньо. Ще я займаюсь моделінгом, музикою, танцями, балетом та гімнастикою. Ходжу у кіноклуб "КЛУБОК". 

 

 


 

- З ЧОГО ПОЧАВСЯ ТВІЙ ШЛЯХ ЯК МОДЕЛІ ТА ЯК З'ЯВИЛАСЯ ЛЮБОВ ДО МУЗИКИ ТА ТАНЦІВ?


- Звісно, що на всі гурти мене приводить мама. Вона намагається мене розвивати. Я ходжу туди, куди мені подобається.

Коли відкрилась в місті модельна школа, я почала займатись моделінгом. Там дуже цікаво. Нас навчали прохід, позувати та іншим штучкам. Організовували покази та фотосесії. Саме це додало впевненості у собі і я впевнено себе вела на конкурсі Міс Долиняночка УКРАЇНОЧКА, на якому я отримала титул ПЕРША ВІЦЕ-МІС. 

В мене є старший брат. Він перший почав ходити на музику і танці. І відповідно коли я підросла я теж почала займатись грою на фортепіано, та танцями.

Танці - то моя любов. Я обожнюю танцювати і займаюся цим з 4 років. Я ще і бальниця. У мене є партнер, з яким їжджу на конкурси з бальних танців.

Підростаючи, я з часом почала займатись і балетом. Це неймовірно важко. А ще тут має бути природні ресурси та дані. Я мрію що скоро у мене будуть пуани. Моя тренер найкраща!

 

 

 

 


 

- НАМ СТАЛО ВІДОМО, ЩО У СВОЇ 8 РОКІВ ТИ ВЖЕ ЗАНЕСЕНА ДО КНИГИ РЕКОРДІВ УКРАЇНИ. РОЗКАЖИ ПРО ЦЕ ДЕТАЛЬНО. ​

 

- Якось в нашому місті вирішили організувати рекорд з виконання церковного гімну України "Боже великий єдиний", відповідно і я теж в цьому брала участь. Нас було десь 1500 учасників. Це було цікаво і маштабно! І я маю Диплом учасника рекорду.


 

 

 

- ТИ АКТИВНО РОЗВИВАЄШСЯ У СПОРТІ. ЧОМУ ТИ ОБРАЛА САМЕ ГІМНАСТИКУ?

 

- Як я казала, у мене є старший брат. Він почав займатись джиу джитцу, ходив на тренування, а я його чекала. От батьки подумали, всеодно його чекати - і запропонували мені, щоб я теж спробувала. Ось таким був прихід у спорт боротьби, у мене є синій пояс. Я навіть справжнього японця бачила!

А от коли відкрилася школа гімнатики і почались заняття, я переключилась на цей вид спорту. Так як  співпадав час тренувань тільки у двох секціях, я залишила боротьбу і захопилась гімнастикою. Тепер я поєдную гімнастику і балет. Вони одночас схожі у плані фічичної форми. У мене гарна розтяжка.

 

 


 

- ЯК ТИ ПРОВОДИШ ВІЛЬНИЙ ЧАС?

- Так виходить, що у мене тренуванння щодня - графік розписаний погодинно, і на все треба встигнути і головне - нікуди не спізнитись! Ще у мене є додаткова англійська, на яку теж потрібно ходить. Ну і звичайно шкільні уроки і домашку ніхто не відміняв (посміхається - прим.ред.) А ще гра на фортепіано вдома. Коли ти організований, то на все маєш час, - так каже мама. Відповідно зробивши все і час для відпочинку є.

Як і всі діти, я зависаю в телефоні. Знімаю тік ток. Вже весною - літом більше часу проводжу на вулиці - катаюся на ровері, скейті, роликах чи самокаті. Мені повезло, я живу коло стадіону, там є чим зайнятись. Влітку ще на річку ходжу. 

 

 

 

 

- ТИ УЧАСНИЦЯ І ПЕРЕМОЖНИЦЯ КОНКУРСІВ КРАСИ. ЧИ НЕ ЗАВАЖАЮТЬ ВОНИ НАВЧАННЮ?

 

- Звичаной ні. В мене є свій шанувальник. Але це секрет! Я відмінниця. Навчання дається легко.
Якось і в школі вчителька організовувала для нас конкурс краси. Я така яка є.

 

 

- НАПЕВНО ТИ ВЖЕ ПОПУЛЯРНА ОСОБИСТІСТЬ У МІСТІ. А ЯК У ШКОЛІ ВІДНОСЯТЬСЯ ДО ЦЬОГО ОДНОКЛАСНИКИ, ВЧИТЕЛІ?

 

- Можна сказати, що спорт (джиу джитцу) зробив мене зіркою. У мене часто брали інтерв'ю, бо я маленька, худенька дівчинка серед хлопців боролась. Ми всі мої публікації в газеті зберігаємо у папочку, з усіма дипломами. Почавши ходити в модельну школу я стала впевненішою і не боялась камер.

Вчителька завжди радіє моїм досягненням як і однокласники.

 

 

 

- ПРО ЩО ТИ МРІЄШ?

 

- Напевне, зараз -  щоб усі були здорові.

 

- КИМ ТИ ХОЧЕШ БУТИ, КОЛИ ВИРОСТЕШ?
 

- Я хочу бути одночасно як і моделлю, так і стюардесою. Поки так. Але я розумію, що з часом моє бачення може змінитись.

 

 

 

- ЯКІ ПЛАНИ НА ЛІТО?

 

- Нажаль, через ситуацію з вірусом, я незможу поїхати у мій улюблений табір "Дружба". Ох, яке літо було б в таборі! А я так мріяла про нього цілий рік. Тож проведу літо у бабусі.

 

 

Розмову вела Христина Чеховська

Фото - з домашнього рахіву Соломії Древаль


 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2017-2020 GLORY

  • Иконка facebook черного цвета
  • Круглая иконка Instagram черного цвета
  • Vkontakte - черный круг