Всеукраїнський форум «Stop Violence – СТОП Насильству!»

25 листопада в світі розпочинається Міжнародна інформаційна кампанія «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА».

 

 

 

Така кампанія проводиться щороку і триває з 25 листопада, Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок до  10 грудня – міжнародного Дня прав людини.

 

Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізуються з 25 листопада по 10 грудня об’єднавши   свої зусилля заради мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у суспільстві, задля викорінення та зменшення такого явища, як насильство.

Така кампанія проводиться в Україні щорічно за ініціативи Центру Жіночого Глобального Лідерства США з 1991 року (Офіційний портал КМДА).

 

Благодійна організація Благодійний фонд «Здорове дитинство без меж»,  що незалежна  від будь яких політичних партій, громадських рухів та організацій, яка здійснює діяльність з питань соціального захисту, підтримки, соціальних послуг виключно діткам які того потребують, та Громадська організація «Біла Стрічка» – діяльність якої, це найбільший в світі рух чоловіків на підтримку активізму проти домашнього та гендерно – зумовленого насильства щодо жінок, очолили організацію проведення інформаційних заходів на Всеукраїнському форумі «Stop Violence – СТОП Насильству!», щодо попередження домашнього насильства, торгівлі людьми, гендерної дискримінації, жорстокого поводження з дітьми, на підтримку Міжнародної акції «16 ДНІВ ПРОТИ  НАСИЛЛЯ», який відбудеться 5 грудня 2019 року, початок о 10.00, в приміщенні Київського міжнародного конференц-центру «Парковий».

 

Мета форуму: Поглиблення співпраці усіх як державних, громадських, так і зарубіжних учасників по боротьбі із проблемами  насильства, та недопущення порушення прав людини.

 

 

 

Основні завдання акції:

✓ підвищення рівня обізнаності, збільшення  розуміння про всі форми насильства серед громадян нашої країни, з метою подолання  проблем насильства в сім’ях;

✓ підтримка діючого руху з боку  громадських організацій та державних органів щодо попередження насильства та захисту прав жінок в Україні;

✓ підтримка ненасильницької ідеології в нашому суспільстві в цілому, створивши вільний від насильства соціальний простір.

 

У свідомості більшості людей насильство, зазвичай, асоціюється з яким-небудь агресивним впливом на людину, застосуванням фізичної сили.  

 

Однак насильство як різновид агресивної поведінки, метою якого виступає умисне заподіяння шкоди іншій людині, може бути не тільки фізичним, але сексуальним, психологічним, моральним.

 

Регулярне насильство тягне за собою сильні психологічні страждання. Часто насильство спонукає людину кардинально змінити життя, жертви насилля не можуть адекватно оцінити всі ризики, що повязані з пропозиціями кращого життя в іншому місці.

І тоді вже, хто схильний - погодитися, принаймні,  на одну з ризикованих пропозицій щодо роботи за кордоном ризикує постраждати від торгівлі людьми, стати не мігрантом, а товаром.

Незалежно від виду експлуатаційної мети, торгівля людьми має тяжкі, а часом фатальні наслідки для постраждалих осіб.

 

 

Сучасна державна політика України у сфері протидії торгівлі людьми орієнтована на активізацію профілактичної роботи, а саме захист прав людини шляхом розвитку її правосвідомості, формування у підростаючого покоління вмінь об’єктивно оцінювати суспільну небезпеку цього явища.

Торгівля людьми є однією з найжорстокіших форм порушення основних прав і свобод людини.

 

Для участі у форумі запрошені  представники  міжнародних та національних організацій, представники органів державної влади,  державних закладів, представники правоохоронних органів, діяльність яких пов’язана з питаннями запобігання та протидії насильству над людьми,

лідери суспільної думки, експерти з правових питань, експерти психологи. 

Інформаційний форум до Міжнародної акції «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА» проходить за підтримки

Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Національної поліції України, та Управління ювенальної превенції Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України

 Домашнє  насильство, торгівля людьми, гендерна дискримінації, жорстоке поводження з дітьми, булінг в шкільному середовищі,

правові наслідки та заходи  боротьби з цими явищами - це ті питання, які будуть обговорюватись учасниками форуму.

 

Участь в Інформаційному форумі до Міжнародної акції «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА» - юної українсько - єгипетської співачки Дарин Осман, яка свідомо переймається проблемами існуючого насилля в світі,

і так органічно поєднала свою громадянську позицію з свою творчістю – це яскравий приклад участі нашої молоді в вирішенні соціальних проблем сьогодення.

 

 

 

Відкривається Міжнародна акція в Україні «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА» відзнакою Дня Білої Стрічки – руху активізму проти насильства щодо жінок і дівчат.

Організаторами заходу з відзнаки Міжнародного Дня Білої Стрічки заплановано та вже проводиться ряд інформаційно-просвітницьких заходів:

  • це відкриття виставки картин української художниці й правозахисниці Алли Горської;

  • панельна дискусія для представників владних структур, дипломатичного корпусу і міжнародних місій в Україні;

  • прес-брифінг у Верховній Раді України;

  • прийом в посольстві США в Україні - для ключових стейкхолдерів та лідерів, які впливають на формування гендерної політики України;

  • відкриття виставки картин Алли Горської в музеї м. Маріуполь.

 

 

#СТОП НАСИЛЬСТВУ

РЕПЕДЕ ТЕТЯНА – громадська діячка, віце-президент БО БФ «Здорове дитинство без меж»

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2017-2020 GLORY

  • Иконка facebook черного цвета
  • Круглая иконка Instagram черного цвета
  • Vkontakte - черный круг