Альона Молчанова: “Я вдосконалюю деталі у зовнішності жінки”

October 20, 2018

Чарівна і елегантна Альона Молчанова, яка стала головною героїнею цього випуску GLORY magazine, родом з Одеси, але вже багато років проживає в Києві. Будучи успішною businesswoman у beauty-індустрії, Альона насолоджується материнством і щастям в особистому житті. У відвертому інтерв’ю героїня розповіла свою історію успіху, що її надихає на підкорення нових висот і поділилася секретами по догляду за собою.

 


Кар’єра

 

- Альоно, ви успішна businesswoman, співвласниця салону краси і фотограф, розкажіть, будь ласка, про старт своєї кар’єри. Із чого все почалося?

- Усе почалося після того, як на світ з'явилася моя донечка – Діаночка, і в декретній відпустці мені захотілося займатися тим, що я люблю, тим, що мене надихає і наповнює енергією. У цей період я стала, як губка, вбирати всю інформацію про фотозйомки і все, що з ними пов'язано, при цьому я вже мала навички графічного дизайнера.

 

Після того, як я повноцінно реалізувалася як фотограф та фотохудожник, мені захотілося йти далі, розвиватися. Оскільки мої батьки лікарі, і мама додатково займається косметологією, то і я обрала індустрію краси. Я навчалася на різних курсах, ходила на майстер-класи, відвідувала спеціальні виставки і т. п. Спершу я стала майстром мікроблейдінгу, далі додалися різні додаткові процедури, такі як ламінування і ботокс вій. Отримала диплом косметолога. Зараз продовжую розвиватися у сфері косметології, опановую різні процедури та апарати. А також хочу бути універсальним майстром у напрямку перманетного макіяжу і найближчим часом отримую сертифікат.

 

- Розкажіть, будь ласка, про основні правила, яких ви дотримуєтеся в роботі?

- Жіноча краса повинна бути не тільки внутрішньою, але й зовнішньою. Необхідно дбати про бездоганність свого зовнішнього вигляду, і це можна робити за допомогою таких процедур.

 

Я вдосконалюю деталі у зовнішності жінки. Коли я досягла професійного рівня, то доля звела мені з чудовими дівчатами, майстрами своєї справи, із якими у нас були спільні мета і бажання. Ми відкрили свій простір краси та шоурум, де нині творимо красу!

 

Моїм пріоритетним правилом є «не нашкодь»! Я вважаю, що найцінніше у людини – здоров'я! Необхідно готувати своє робоче місце так, щоб все було чисто, стерильно, і, звичайно, затишно для наших дорогих клієнтів!

 

- Ви амбітна людина? На ваш погляд, амбітність – це позитивна чи негативна риса характеру?

- Я вважаю, що у людини немає негативних рис характеру. Найголовніше, у яке русло направляти її енергію. Якщо ти не завдаєш шкоди іншим людям, амбіції рухають тебе тільки вперед, і це ще розвиває, приносить плоди, то тоді, природно, до амбіцій − тільки позитивне ставлення!

 

Краса і здоров’я

 

- Що вас мотивує і надихає виглядати неперевершено за всіх обставин?

- Ще з дитинства прикладом тому для мене була моя матуся, яка завжди виглядала бездоганно. Мама − майстер спорту з художньої гімнастики вчила мене бути жіночною. Я часто сиділа і дивилася, як вона робить вранці макіяж, як вона вбирається, як стежить за своєю фігурою та здоров'ям. Я намагаюся завжди бездоганно виглядати! Деталі були важливими завжди. Перфекціонізм стосовно себе і своєї роботи завжди простежувався в моєму житті.
 

 

- Поділіться з читачами секретами вашого догляду за собою.

- Насамперед – це правильне харчування і спорт. Люблю тренажери, займаюся зі штангою, маю певні успіхи в цьому. Стежу за своєю зовнішністю за допомогою фахівців, також важливим є певний домашній догляд. Стежу за трендами, розвиваю смак багато в чому, і це допомагає як у житті, так і в роботі. Я завжди намагаюся і не лінуюся бути доглянутою, охайною, мати стильний вигляд.

 

Мода

 

- Як ви ставитеся до моди? Якому стилю ви надаєте перевагу?

- Як я вже казала, стежу за трендами і люблю модні речі різних стилів. Але я дотримуюся того правила, що річ повинна підкреслювати переваги і жіночність. Жінка не повинна бути манекеном для речі. Так помиляються багато дівчат – носять модні речі, але вони абсолютно не прикрашають їх. Я завжди орієнтуюся тільки на чоловічий погляд і смак. Головне – правильний силует, колір та форма, і тоді вас не обділять компліментами.

 

- Які три речі є завжди у вашій сумочці, без яких ви не можете обійтися?

- Косметика, гребінець, телефон.

 

 

Філософія справжньої леді

 

- Які ваші сильні сторони?

- У мене в житті було дуже багато труднощів, і сильною стороною я вважаю свій оптимізм. Я знаю і вірю в те, що всі труднощі у житті – це випробування для того, щоб рости, розвиватися, навчитися справлятися з різними проблемами. Я розцінюю труднощі як нові можливості! Це свого роду «поштовх», щоб отримати щось нове і краще. При цьому ти підіймаєшся на сходинку вище. Як казав мій наставник: «Проблеми – це неправильно сприйняті пригоди, а пригоди – це правильно витлумачені проблеми».

Якби не існувало труднощів, то ми б не дізналися, що таке щастя. Я вмію бачити і вірити в краще. Це просто життя!

 

- Якою, на вашу думку, має бути ідеальна жінка?

- Я не люблю слово «ідеальна». У всіх є свій ідеал. І людина не може подобатися абсолютно всім, адже він (вона) не стодоларова купюра. Найголовніше − бути в гармонії із самим собою, любити себе і близьких, займатися улюбленою справою, розвиватися в різних напрямках, і обов'язково знайдуться люди, однодумці, яким ти будеш цікавий, для кого, можливо, і будеш ідеалом.


- Яким, на ваш погляд, має бути ідеальний чоловік?

- Для мене ідеальний чоловік – той, із ким я відчуваю себе королевою, спокійною, упевненою, захищеною. Якому можна довіритися.

 

- Який вік для вас є найпрекраснішим?

- Той, який у мене зараз. Я дуже багато працювала над собою. Півтори року, і я як нова людина. Я довго йшла і прагнула до змін, тому в житті довелося нелегко. Багато було невдач, злетів і падінь. У мене не було досвіду, я була довірливою, і від цього, частково, теж страждала. Зараз я відчуваю себе щасливою людиною. Оточую себе близькими і рідними людьми, займаюся улюбленою справою і намагаюся не стояти на місці. Саме шлях до досягнення робить мене щасливою. Адже Щастя – це очікування щастя.

 

Сім’я

 

- Ви поєднуєте дві складні професії – успішна businesswoman і турботлива мама чарівної донечки. Які секрети успіху допомагають вам згармонізовувати ці дві дуже складні професії і при цьому все встигати?

- По-перше, величезний поштовх і натхнення у всьому – це моя улюблена донечка!

По-друге, головне – мати мету і мотивацію. Я вмію планувати свій час. Іншими словами: «Бажання – це можливості, небажання – це тисяча причин», − мій улюблений вираз. Навіть якщо я хочу обдурити саму себе, коли не хочеться чогось робити, то згадую цей вислів і сама собі ставлю запитання: Чому у мене немає бажання? Що заважає? Чого боюся? І потім приходить рішення.

Кілька років тому я відвідувала семінари з саморозвитку у відомого психолога-психотерапевта. Провела величезну роботу над собою, своїм життям, і стався величезний поштовх. Тому, коли чітко усвідомлюєш мету і правильно розставляєш пріоритети, то часу не бракує.

 

- Які риси характеру ви прививаєте своїй донечці?

- Як би ми не навчали своїх дітей, все одно яблучко далеко не впаде. Я показую своїм прикладом все те, що я б хотіла бачити в ній. Вона є моїм індикатором. Якщо в її поведінці з’являється щось негативне, то я розумію, що вона моє відображення, і відразу замислююся над тим, а що ж я роблю не так і що потрібно поміняти в собі. Цей метод завжди працює.

Найголовніше, щоб вона вірила в себе! І тоді, все в житті вийде! 


- Яку пораду ви можете дати жінкам, які хочуть щось змінити в житті, але бояться?

- Не потрібно боятися міняти щось у своєму житті. Слухайте своє серце. Головне – мати мету і йти до неї. Вірте в себе, розвивайтеся. Працюйте над собою так, щоб поважати і любити себе. Тоді всесвіт відплатить вам тією ж монетою. Адже все з цього починається і на цьому будується.
 

 

- GLORY magazine - журнал для цілеспрямованих и успішних людей, хто невпинно крокує до вершин тріумфу. А що для вас означає бути близьким до ідеалу?

- Немає меж досконалості. Я вважаю, що щастя кожного — не тільки в результаті, а у шляху до нього. Адже, ставлячи перед собою цілі і добиваючись їх, ми відшліфовуєм себе, стаємо сильнішими і кращими. Бажаю всім впевненості у своїх силах, цінуйте кожну мить життя і знайте, що кращий день, щоб жити — саме сьогодні.

 

                                                                                                                                      КОНТАКТИ:

                                                                                                                                      https://malena-beauty.com.ua/
                                                                                                                                      Instagram: @malena_beauty_kiev,   

                                                                                                                                                          @pudraroom
                                                                                                                                      Простір краси Pudraroom
                                                                                                                                      www.facebook.com/alyona.m08

 

 

PHOTO: Денис Груба

STYLE: Кирило Савченко

MUA: Алла Якимова

HAIR: Ольга Дробот

Фотостудія PROSPACE

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2017-2020 GLORY

  • Иконка facebook черного цвета
  • Круглая иконка Instagram черного цвета
  • Vkontakte - черный круг