Арсен Мірзоян презентував кліп та міні-фільм (ПРЕМʼЄРА)

October 3, 2018

  Прем'єра кліпу Арсена Мірзояна «1000 разів»

Кожен з нас стикався з питаннями, на які або складно знайти відповідь, або практично неможливо: «Хто я? Що я роблю саме в цьому місті, в цій країні? Навіщо я потрібен і кому? Який мій шлях і куди він приведе? »

 

Відповіді спробували знайти Арсен Мірзоян і Олег Борщевський в новій роботі під назвою "1000 разів". Музикант і режисер настільки надихнулися, що відзняли і кліп, і навіть короткометражний фільм.

 

Днями відбулася закрита презентація фільму в столичному клубі «Caribbean Club», яку відвідали українські селебріті, такі як Фагот, Олег Собчук (лідер групи SKAI), Соломія Вітвітская, Kishe, Олексій Мочанов, Тоня Матвієнко, Анжеліка Рудницька, Марія Бурмака, DJ Tapolsky , група ADAM і багато інших.

 

Атмосферу вечірки також cкрасив виступ Арсена з акустичною програмою, що додало родзинки і відчуття справжнього квартирника.

В недалекому майбутньому фільм відправлять на кілька незалежних кінофестивалів ближнього зарубіжжя, тому в мережу його викладати не планують. А поки що артист і режисер представлять музичне відео, яке було взято за основу фільму.


Головну ідею Олег Борщевський висловив так:

"У нас вийшла філософська притча про пошук справжніх цінностей. Ідея виникла як відгук на вічні питання про правильність життєвого шляху і пошуку сенсу існування людини. Головний герой риє яму в пошуках скарбу, але чи зупиниться він, коли знайде його?".

 

Зйомки зайняли один день під Києвом, а пост-продакшн тривав місяць. Всього над створенням працювало 30 осіб. За словами Борщевського, найбільше зі знімальної команди дісталося саме Мірзояну: "Арсену доводилося копати до кінця зйомок, але він зберігав сили і ентузіазм - риси справжнього професіонала".

 

Сам Мірзоян на тимчасову роботу актором не скаржиться і заради мистецтва готовий піти і не на такі жертви.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2017-2020 GLORY

  • Иконка facebook черного цвета
  • Круглая иконка Instagram черного цвета
  • Vkontakte - черный круг