Артем Пивоваров презентував новий кліп (ВІДЕО)

September 28, 2018

Підлітки з вадами слуху стали головними героями гостросоціального відеокліпу на композицію "Відчуй".  

 В «Мистецькому Арсеналі» відбулося офіційне відкриття виставки «Коли тиша заговорила», в рамках якого було презентовано відеокліп Артема Пивоварова «Відчуй».

 

У зоряному проекті, мета якого - популяризація вивчення жестової мови в нашій країні, взяли участь 33 відомих українця, серед яких: Віра Брежнєва, Маша Єфросиніна, MONATIK, Onuka, Катя Осадча, Ольга Фреймут, Юрій Горбунов, Андрій Хливнюк, Олександр Шовковський та інші. Учасники фотопроекту показали всі літери жестової мови, якою в нашій країні говорять більш 223 тисячі українців. Пісня «Відчуй», презентація якої відбулася на початку вересня, стала музичним виразом проекту «Коли тиша заговорила». Проект ініційовано громадською організації «Відчуй» і покликаний привернути увагу до теми людей з вадами слуху.

 У зйомці, яка тривала 16 годин, взяли участь глухі підлітки з реальними історіями.
«Моє завдання тут просте - я оповідач, є таким собі провідником цієї історії - беру інтерв'ю у нечуючих людей і розповідаю про це світу! Адже для того, щоб зрозуміти їх, досить просто відчути, ближче познайомитися, і вже через годину спілкуватися без перешкод», - поділився Артем Пивоваров
 
Режисером відео виступив Тарас Голубков. «Відчуй» - вже шоста спільна робота Артема і Тараса, і вперше з підлітками з вадами слуху.
 
«Кожен з героїв так здивував, що навіть складно було уявити. Є дівчинка, про яку неможливо сказати, що у неї практично повна втрата слуху. Ніхто б цього не зрозумів, адже вона танцює абсолютно в ритм, в музику, пластично, динамічно, кайфово. Це був унікальний досвід роботи», - поділився своїми емоціями Тарас Голубков.

1/11

Також на відкритті виставки була присутня міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, яка підписала меморандум про співпрацю з засновником ГО «Відчуй» Андрієм Пишним.

 

«Один з наших пріоритетів сьогодні - інклюзивна освіта. І для нас дуже важливо, щоб звичайні діти і діти, які мають додаткові потреби, могли б краще розуміти один одного. Завдяки ГО «Відчуй», всім зіркам, які брали участь в роботі над «Зоряною Азбукою», цей плакат буде в кожному навчальному закладі України», - зазначила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

 

Відеокліп на сингл Артема Пивоварова «Відчуй», що став піснею-меседжем проекту, вже в мережі.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2017-2020 GLORY

  • Иконка facebook черного цвета
  • Круглая иконка Instagram черного цвета
  • Vkontakte - черный круг