День народження Лади Лузіної: ТОП-3 нові книги наймістичнішої письменниці України

October 21, 2018

Сьогодні, 21 жовтня, святкує свій день народження українська письменниця, журналістка, драматург та театральний критик Лада Лузіна.

Справжнє ім'я корінної киянки, яку багато хто називає  київською відьмою або наймістичнішою жінкою України, Владислава Кучерова. Захоплюватися написанням власних історій авторка відомої серії книг "Київські відьми" почала ще з трьох років. 

 

Слава прийшла до письменниці, коли та почала працювати журналісткою в газеті "Бульвар Гордона", і всі випуски з її скандальними статтями змітали з полиць прес-кіосків. В 2002 році Лада Лузіна видає свою першу книгу "Моя Лоліта" з власними ілюстраціями, адже крім письменницького таланту, вона має здібності також і до малювання. Презентацію дебютної книги зеленоокій володарці вражаюче довгої коси допомогли друзі - Наталя Могилевська, Андрій Данилко та EL Кравчук. Дві з її повістей - "Комплекс принца" та "Я відьма" були екранізовані. З того моменту в творчому арсеналі Лади Лузіної 22 книги, з яких три дитячі. 

 

 

Спеціально до дня народження наймістичнішої письменниці України ми зібрали для вас підбірку її нових книг, які варто обов'язково прочитати любителям відьом, чаклунства та містики.

"Джек Різник с Хрещатика" 

Лада Лузіна, одна з найбільш продаваних письменниць України, представляє на суд читача свій новий роман «Джек-різник з Хрещатика» - в традиційному містичному стилі, де химерно переплівся київський час: 80-ті роки XIX століття і день сьогоднішній, де ночі сповнені жаху , а дні - несподіваних відкриттів. Письменницею з дивовижною точністю передана характерна атмосфера старого Києва - міста естетського, богемного, загадкового, повного таємниць. Де по Хрещатику, наганяючи страх, бродить свій Джек-різник в пошуках нових жертв...

    Також в даній книзі представлені розділи з першої повної біографії Вільгельма Котарбінського - від іншої відомої української письменниці Ірини Потаніної.

 "Чарівні традиції українок"

Лада Лузіна - Золота письменниця України: «Народні обряди наших прабабусь настільки пронизані чарами, що нема сумніву - саме ці реальні свята та ритуали і стали основою всіх відомих легенд і казок про київських відьом. Читаючи сьогодні про чарівні традиції українок, ти не припиняєш дивуватися, якими унікальними Вміннями та Знаннями володіли наші предки! Яку унікальну роль відігравала жінка в українській громаді! І з яких прадавніх глибин ідуть ті чи інші звичаї!»

 

"Неймовірний Київ Лади Лузіної" 

"Читачі моїх «Київських відьом» не раз задавалися питанням, що в моїх романах правда, а що ні? На мій погляд, в художніх творах автор має повне право додумувати і фантазувати. Тому багато в «Київських відьмах» - лише вигадка. І в цих статтях «Неймовірного Києва» я постаралася відокремити вигадки від реальності. Але дивна особливість нашого неймовірного Міста в тому, що абсолютно реальні київські історії на перевірку часто виявляються ще більш неймовірними і містичними, ніж придумані легенди, а легенди завжди виростають з реальних історій", - пише авторка в передмові до нової книги.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2017-2020 GLORY

  • Иконка facebook черного цвета
  • Круглая иконка Instagram черного цвета
  • Vkontakte - черный круг