ЕКСКЛЮЗИВ! Діма Коляденко: "Я в пошуку своєї королеви"

October 19, 2018

Його енергетика запалює багатотисячні зали. Він той, без кого не проходить жодне справжнє свято. Діма Коляденко - співак, шоумен, та енерджайзер українського музичного простору. В ексклюзивному інтерв'ю для GLORY magazine ми дізналися цікаві подробиці життя артиста.

- Діма, ви дуже позитивна, весела людина. Що допомагає вам не сумувати і піднімає настрій?

- Мені здається – це люди, які приходять на мої концерти! Я працюю для людей, дарую людям посмішки. Там, де Діма Коляденко – завжди свято та гарний настрій. Коли я бачу веселих і позитивних людей, які чекають від мене свята, у мене відразу піднімається настрій. Яким би я не був: втомлений, хворий, з настроєм, без настрою – я правою ногою виходжу на сцену і тут же, через півтори хвилини, всі починають танцювати разом зі мною. Мені піднімають настрій люди, мені піднімає настрій мій імператорський пекінес – Фані, мені піднімають настрій мій син Пилип, мої друзі, моя робота, мої зйомки. Тобто, я розумію, що я потрібен людям, від цього у мене самого піднімається настрій.

 

- Ставши режисером-постановником свого кліпу на пісню «Без слов» чи хотіли б ви зняти свій власний фільм або мюзикл? Про що він може бути?

- Дійсно, я нещодавно зняв кліп на пісню «Без слов», за участю Народної артистки України Ірини Білик. Мій імператорський щеня – Фані, також був у кадрі! Другий кліп, я теж зняв сам, як режисер, на пісню «Танцы-шманцы» з балетом, дітьми, танцюристами. Зараз думаю над третьою роботою. Ще не обрав, на яку пісню зніматиму, але вже думаю над ідеєю, і кого запросити в кліп.

На рахунок фільму, скажу чесно – я не думав. Але зате подивився фільм DZIDZIO «Контрабас», і подумав – ось молодець DZIDZIO, взяв і зняв класний фільм! Вже 2 млн. переглядів у нього в YouTube, мені теж дуже сподобалося. Миша такий молодець, і зіграв талановито. Молодець, український кінематограф, що сказати. Захочу – зніму, захочу – не буду знімати, все від мене залежить. Але я б, напевно, зняв мюзикл якийсь, чи якусь сімейну комедію або серіал. За участю в головній ролі звичайно ж, Діми Коляденка, і, напевно, Ірини Білик... Так! Ірина Білик і Діма Коляденко! Як ми билися і сварилися, і цілувалися, і обнімалися. Ось такий серіал про наше життя!

- Як часто ви читаєте книги? Чи є у вас найулюбленіша книга? Чому саме ця?

- Я часто читаю сценарії телепередач, мені необхідно вивчати все досконально. Я цілими ночами читаю сценарії та вчу-вчу-вчу їх. Ось мої настільні книги. У кожному телевізійному проекті, мені потрібно знати дуже багато тексту. Це, вважай, як ціла книга. Мої настільні книжки – це сценарії всіх моїх телевізійних передач, з усіх каналів. СТБ, телеканал «Україна», та інші музикальні каналі – це все мої книги!

 

- Чи пробували ви себе у письменництві: проза, вірші, пісні? Якщо так, то про що вони були?

- В перший альбом «Дима Коляденко» увійшли пісні з моїми віршами. Але я зазвичай, раніше ніколи не писав вірші, а це пробило щось п’ять років тому. Написав пісні: «Дима Коляденко», «Альпы», «Волна», «Благоволи». Точно є п'ять пісень, де я автор слів, і навіть є такі, де я автор музики. Але це у мене був, якийсь такий період, дуже одноразовий. Ось я сів, і написав за ніч п'ять пісень. Це був перший і останній раз. Я не можу сказати, що вмію писати вірші – не вмію. Це мабуть «антенки» у мене відкрилися, і Боженька допоміг, щоб я зміг написати собі перший альбом. А так, не можу сказати, що я автор слів. Але можу сказати, що я – дуже талановита людина, Бог наділив мене тисячею талантів! Я це розумію, і за це дуже вдячний.

 

- В одному з інтерв’ю ви якось сказали, що любите влаштовувати свята але не любите святкувати. Чому?

- Я люблю приходити на дні народження як гість, люблю співати на дні народження, люблю вести дні народження. Свої свята я не люблю гуляти. Вже багато років не відзначаю свої дні народження. Я збираюся в дуже тісній компанії буквально 2, 3, 4, 5 чоловік. Не більше. Ми тихенько посидимо, поп'ємо, поспіваємо караоке, поплачемо, подивимося на зірки і розбіжимося по домівках.

 

 

- У вас є традиція у січні нового року складати список близько 50 пунктів. Вже склали його минулого року?

- Щороку! В кінці року – це моя улюблена пора, я пишу список на наступний рік. На цей Новий рік я теж написав список. Це вже, напевно, мій 25 список. І в цьому році я перший раз перевернув сторінку і подивився, що я загадував в тому році. Звичайно, дуже багато моїх мрій здійснюються, і друзі кажуть, що у мене вже все є. Не здійснилась одна мрія – я не знайшов своєї королеви або принцеси. Чомусь цей пункт залишається нездійсненним вже багато-багато років. Так, складно бути в пошуках, але я намагаюся, і справляюся!

- Ваш син Пилип теж вибрав творчу стезю. Чи звертається до вас за фаховими порадами? Чи підтримуєте ви його захоплення?

- Ну звичайно у мене талановитий син! Тому що яблучко від яблуні далеко не падає – це Пилип. Вчора, Пилип мені сказав, що знову братиме участь у відбірковому турі на Євробачення, у складі гурту KADNAY. Він вже приготував трек, зробив музику, придумав слова, зробив аранжування пісні. Пилип показав мені її. Дуже оригінальна. Він попросив мене допомогти йому в якомусь музичному приладі, щоб Пилип придбав для своєї студії. У нього вже з'явилася мрія зробити музичну студію. Мало того, у нього з'явилася нова мрія – він в недалекому майбутньому, хоче стати найголовнішим продюсером в Україні. Я кажу: «Пилип, ну ти молодець! Тобі 24 роки, а ти вже хочеш бути найголовнішим в Україні продюсером. У тебе дуже гарні мрії, нехай вони збуваються». Я його підтримую внутрішньо. Я люблю його. Кажу йому слова любові. Кажу, що він мій улюблений син, що я його тато улюблений. А так, щоб його підтримував якось по-іншому - мається на увазі фінансово, або пробивав йому доріжку своїми шляхами - ні, цього немає. Пилип усього домагається сам! І мене тішить, що він багато не просить.

 

- Чи замислювались ви проте щоб створити зі своїм сином проект? Наприклад знятись в одному кліпі?

- Я давно Пилипа прошу написати мені пісню або заспівати в дуеті. «Напиши щось для тата». «Зроби аранжування для тата». Він навіть щось показував, але це сильно не мій стиль, сильно сучасно. Просив, щоб постарався ближче до мого стилю. Думаю над цим, виношую цю ідею вже роки три. Колись зробимо це: може, знімемося в кліпі або придумаємо дует, або попрошу зробити аранжування для мене. Все в думках. Так, він зможе.

 

- Чи ви плануєте дивувати своїх шанувальників у 2018 році?

- Ох, якби я знав, я б вам розповів. Можу натякнути, чого мені б хотілося: знову записати нову пісню; хотілося б зробити новий сольний проект, свій новий сольний концерт; хотілося б зняти новий кліп; взяти участь в рекламі; вести своє телевізійне шоу; мені б хотілося їздити по Україні, дарувати людям щастя. Будь-який артист хоче виступати! Я хочу виступати, хочу танцювати, хочу радіти, обійматися, хочу цілуватися. Я хочу працювати. Це нормальне бажання для артиста – працювати, та радувати людей, балувати їх своєю творчістю, своїми піснями. Я хочу працювати, бути зайнятим артистом.

- Що ви побажаєте читачам GLORY magazine?

- Я хочу побажати вдалого року! Я хочу побажати щастя, миру, і щоб вистачало грошиків ходити на концерти українських артистів, на мої концерти, щоб разом співали "Цьом Цьом Цьом" і "Танци-шманци", щоб у родині був спокій і затишок, комфорт, і щоб у всіх було відчуття, що все буде добре!

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2017-2020 GLORY

  • Иконка facebook черного цвета
  • Круглая иконка Instagram черного цвета
  • Vkontakte - черный круг