Дві нові БДСМ-кімнати від столичного готелю Cherry Twins

October 8, 2018

У незвичайному готелі в Києві відкрилися нові номери, оформлені в стилі БДСМ-фантазій - «допитів» і «шибарі»

Сексологи відзначають, що останні кілька років серед українських пар активно зростає інтерес до БДСМ ігор. Соціальні відносини багато в чому будуються на домінуванні і підпорядкуванні, в свою чергу, ці емоції переносяться і на сексуальне життя партнерів. Навесні цього року в Києві голосно відкрився перший в Україні готель для рольових ігор, номера якого декоровані в стилі семи еротичних фантазій: як класичних «ванільних», так і БДСМ. І як показав досвід, гості найчастіше віддають перевагу саме останньому. Взявши до уваги інтерес пар до «жорстких сценаріїв» і думки експертів, засновник готелю Cherry Twins Олена Соловйова створила два нових номера-фантазії - «допитів» і «шибарі».

Перша нова кімната-фантазія «допитів» дуже реалістично декорована в стилі справжнього підвалу для тортур: цегляні стіни, стіл слідчого, спеціальний стілець для допитуваного з можливістю фіксації рук і ніг, величезне ліжко в стилізованій клітці і ударні девайси ручної роботи, які можна знайти в кожному з номерів готелю для рольових ігор.

Друга кімната-фантазія була створена для шанувальників японського мистецтва шибарі. У ній представлена ​​спеціальна рама, яка дозволяє робити будь-які підвіси і фіксації.

 

 
«Зараз багато пар вчаться практиці шибарі, так як це дуже красиво і еротично, - розповідає Олена Соловйова, - В Cherry Twins є все для того, щоб фантазії в стилі BDSM можна було правильно і безпечно втілювати в життя. Спробувати з партнером щось нове, втекти від реальності, побути в іншій ролі, не побоюючись за свою репутацію і безпеку».

Смілива амбіція Соловйової - за допомогою готелю для рольових ігор змінити сумну статистику розлучень в Україні і скоротити кількість пар, які сублімують сексуальні емоції або реалізують їх з разовими партнерами. І на сьогоднішній день близько 70% відвідувачів її готелю саме сімейні пари, які бажають урізноманітнити інтимне життя

Нагадаємо, крім кімнат «допитів» і «шібарі», всі гості, які досягли 18-ти років, можуть реалізувати свої фантазії і в інших тематичних номерах таких, як «Готика», «Домінація», «Кімната тортур», «Гарем» і «Будуар королеви».

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2017-2020 GLORY

  • Иконка facebook черного цвета
  • Круглая иконка Instagram черного цвета
  • Vkontakte - черный круг