Фронтмен Rammstein Тілль Ліндеманн виступить з ексклюзивним концертом у Києві

September 27, 2018

Один із найепатажних і скандальновідомих артистів Тілль Ліндеманн - соліст культової німецької рок-групи Rammstein виступить з ексклюзивним концертом у Києві 1 грудня в клубі "Atlas" зі своїм авторським проектом Lindemann. Захід відбудеться в рамках книжково-музичного туру артиста по країнам Східної Європи, де він також представить поетичну збірку «Messer». 

 Проект Lindemann був створений Тіллем Ліндеманном і шведським музикантом Петером Тегтгреном (групи Hypocrisy і Pain) в січні 2015 року, а перший альбом дуету Skills In Pills в стилі індастріал-метал музиканти випустили 23 червня. Компанія звукозапису Warner Music нарекла його тоді "найнещаднішим і крутим альбомом року", а сингл "Praise Abort" викликав бурю обурення громадськості, що принесло музикантам перші місця в європейських чартах.

 

У Києві співак також представить оновлену збірку своїх віршів «Messer», над ілюстраціями якого працював відомий художник Ден Зозуля.

 

Вперше «Messer» була презентована в 2002-му році. Тоді дизайнер по світлу групи Rammstein Герт Хоф і Тілль Ліндеманн вперше представили шанувальникам вірші, які стали свіжим віянням кітчу: елегійною безвихіддю «Лісового царя» і здоровим, м'язистим ультранасиллям. Ще б пак - Тілль Ліндеманн був сорокарічним панком у вічних опіках і саднах від вибухів на «вогняному шоу» Rammstein; Герт Хоф - його світловим дизайнером.

 

До виходу книги друзі організували андрогін фотосесію Тілля в білому комбінезоні з білими манекенами. Сам збірник після виходу ще довго красувався на головних сторінках німецької преси як саме грубе, вульгарне, брудне явище в масовій культурі. Шанувальники були в захваті.


"Намір?
Я зарядив гвинтівку
Примружився в приціл
Бабах
Зносити твою голівку
Я гадки не мав
Ну і до чого тут я
Не треба тикати в дуло
Запитайте все у рушниці
Вона-то і стрельнула"


«Звичайно, поверхнево тексти відзначені насильством і всіма видами провокацій. Однак, якщо вчитатися уважно, відкривається комічність, яку мало хто помічає. Іноді я сам себе запитую, що за монстра я там створив? Але, з іншого боку, читаючи ці вірші, ти тихо смієшся і радієш своєму маленькому, брудному, чорному «декому», - коментує поезію сам Ліндеманн.


"щастя
Ще сказати про радість можу
Я риб'яче око знайшов на березі
Гляну в нього і більше ніколи
Тебе не приховає від мене вода
Побачу змій, що зайняли весь простір,
Що знайшовся в черепі твоєму"

 

1 грудня 2018 року, клуб "Atlas". Квитки на Concert.ua 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2017-2020 GLORY

  • Иконка facebook черного цвета
  • Круглая иконка Instagram черного цвета
  • Vkontakte - черный круг