Гурт KAZKA стали мільйонерами

September 30, 2018

Дочекалися! Світ побачила довгоочікувана відеоробота бенду на хіт "Плакала".

 

Вперше гурт KAZKA засвітився у восьмому сезоні шоу "Х-фактор" в 2017 році. Проникливий спів Олександри Зарицької та музика з елементами електрофольку з перших нот покорили українську публіку своєю аутентичністю, завдяки чому пісня "Свята" стала народним хітом. Вже за рік у творчому арсеналі гурту з'явився дебютний альбом під назвою KARMA, і наразі гурт гастролює з всеукраїнським туром під однойменною назвою

Учасники KAZKA днями презентували довгоочікувану відеороботу на композицію "Плакала", яка за лише за декілька днів вже набрала близько 2 000 000 переглядів. 

"Ми хочемо подякувати всім за любов, за ваші відгуки і підтримку. У цьому відео найщиріші емоції справжніх українських дівчат - таких прекрасних, чутливих і сильних. Це відео - ода нашим жінкам і подяку за натхнення, любов і силу", - прокоментували учасники гурту.

 

 

Аудіо цієї пісні на Youtube  зібрало вже більше 50 мільйонів переглядів і фронтвумен гурту Олександра Зарицька не змогла стримати сліз та поділилася з фоловерами емоціями на офіційній сторінці бенду в Instagram: "Неможливо повірити! Плакала! Вже 50 мільйонів! Дякуємо за вашу любов ❤️".

 До речі, продюсер KAZKA Юрій Нікітін розповів одному з таблоїдів, що познайомився з Олександрою ще в 2016 році на кастингу в гурт NIKITA, який проходив в Одесі.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2017-2020 GLORY

  • Иконка facebook черного цвета
  • Круглая иконка Instagram черного цвета
  • Vkontakte - черный круг