«Музасфера»: Сергій Бабкін представив в Мережі перший україномовний альбом (ПРЕМʼЄРА)

October 1, 2018

Міжнародний день музики ознаменувався для українських меломанів прем’єрою 12-го за рахунком і першого україномовного альбому відомого артиста, музиканта, актора і тренера-переможця «Голосу країни-8» Сергія Бабкіна із назвою «Музасфера».

В альбом увійшло 13 треків, серед яких вже улюблені українцями «Де би я» і «Хто далі йде», саунд-трек до одноіменного фільму «11 дітей з Моршина», а також 10 абсолютно нових композицій. Саунд-продюсером альбому став Віталій Телезин, відомий по роботі з «Океаном Ельзи».   

 «Процес запису альбому на «Студії 211», де я працював вперше в житті, був зовсім іншим, аніж мої попередні досвіди. Там я працював з Віталієм Телезиним, який потім став саунд-продюсером альбому. Я народився не в україномовній родині, але я мріяв випустити повністю україномовний альбом. Тому ми продумували різноманітні варіанти, думали над текстом і багато змінювали. «Музасфера» - це та оболонка, в якій я перебуваю. Це Сонце, а воно є сферою і все живе з'явилося саме завдяки йому. Мене надихає життя, будь-які зміни, навіть те, що ми знаходимося на цій землі», - розповідає про написання платівки Бабкін. 


А вже 22 листопада розпочинається великий всеукраїнський тур Сергія Бабкіна на підтримку альбму «Музасфера».  

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2017-2020 GLORY

  • Иконка facebook черного цвета
  • Круглая иконка Instagram черного цвета
  • Vkontakte - черный круг