На концерті у Києві Оля Полякова виконає "смертельний" трюк

October 18, 2018

За найекстремальніший номер шоу «Королева ночі» суперблондинка платить більше 10 тис. доларів.

Менше двох тижнів залишається до головної події цієї осені - гранд-шоу Олі Полякової «Королева ночі». Наймасштабнішу подію у своїй кар'єрі співачка збирається відсвяткувати новим рекордом прямо на сцені київського Палацу спорту.

 

Сольний дебют на головній сцені країни стане для суперблондинки чудовим у всіх сенсах: по кількості і масі сценічних декорацій, освітлювальних приладів, костюмів і образів він набагато перевершить попередні концерти.

 

Так, одну з найбільш травмонебезпечних декорацій вартістю понад 10 тис. доларів виготовляють для Полякової за спеціальним замовленням в Європі. На ній буде реалізований найекстремальніший трюк з розпилюванням поп-діви.

                                                   Читайте: Оля Полякова впевнено йде на рекорд

«Коли я почув одну з нових пісень Полякової, я зрозумів, що вона дуже, до речі, не властива Олі - і за своєю драматургією ідеальна для того, щоб під неї... розпиляти артистку! Справжнісінькою величезною електричною пилкою розпилювати її буде один з кращих ілюзіоністів України Андрій Чеканюк. Дія відбуватиметься на напівпрозорому столі, так що глядач зможе побачити смертельний трюк на власні очі», - розповідає режисер шоу Герман Ненов.

 

Гранд-шоу «Королева ночі» стане початком всеукраїнського туру суперблондинки, який стартує навесні наступного року. І в цьому співачка збирається побити свій минулорічний рекорд: концерти в 63 містах України в рамках одного туру.

День, коли Королева ночі зійде на трон, 26 жовтня 2018 року, стане кордоном, після якого почнеться відлік нового часу вітчизняного шоу-бізнесу, моментом, коли впадуть не тільки особисті рекорди Олі Полякової, а й колишні орієнтири української індустрії розваг.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2017-2020 GLORY

  • Иконка facebook черного цвета
  • Круглая иконка Instagram черного цвета
  • Vkontakte - черный круг