Одяг-трансформер у новій колекції J.PEREKRIOSTOVA

Натхненням для створення цієї колекції української дизайнерки J.PEREKRIOSTOVA "Трансформація" послужила ідея економічного і багатофункціонального використання одягу. Такий прийом дозволяє створювати кілька варіантів носіння речі, тим самим, продовжуючи її життя в гардеробі. 

 Стиль і деталі
Принцип трансформації в даній колекції полягає в тому, що плаття або сорочка розбираються на окремі деталі, які, так само, функціональні і окремо. Драпірування і вільні деталі дозволяють трансформувати річ, створюючи нові образи. Знакові речі колекції - комбінезон із знімною спинкою, сукня-сорочка з трьох частин і знімні сорочкові коміри. Бестселер колекції - сукні, у яких спинка може бути і їх лицьовою частиною.
Образам SS19 властиві деконструкція, геометричність форм, асиметрія і вільний силует.


Колір і матеріал
Переважна колірна палітра колекції відповідає повністю ДНК бренду - чорний і білий. Монохромну колірну гамму розбавляє синій, ніжно-блакитний, бузковий, а також, блідо-рожевий. Вибір матеріалів для колекції був зроблений на користь екологічних, гіпоалергенних і комфортних для щоденного використання тканин: тонкий денім і габардин з тенсела, котон, льон з віскозою, шовкова органза і тисла тонка плащівка.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2017-2020 GLORY

  • Иконка facebook черного цвета
  • Круглая иконка Instagram черного цвета
  • Vkontakte - черный круг