Оля Полякова впевнено йде на рекорд

October 11, 2018

   Нове грандіозне шоу суперблондинки "Королева ночі", яке відбудеться 26 жовтня у столичному Палаці Спорту, вражає своїм розмахом. 

   Оля Полякова планує побити рекорд торішнього шоу і для цього буде задіяно 23 довгомірних вантажних автомобіля, щоб доставити в столичний Палац спорту все обладнання для гранд-шоу. Загальна вага сценічних конструкцій становить 245 тонн. А технологічно сцена не має собі рівних. Тільки для створення однієї конструкції використовувалися 12 тисяч дзеркальних деталей, а всього різних майданчиків буде дев'ять. На них Оля Полякова покаже шість різних сюжетних блоків. Для цього їй доведеться моментально перевтілюватися в інші образи 11 разів.
   Такі метаморфози, на думку постановника шоу Германа Ненова, допоможуть повністю розкрити багатогранний образ артистки.
   «Я завжди мріяв створити шоу, яке стане полотном про артиста, - каже режисер, - Я спостерігаю за Олею не перший рік і зрозумів, що вона ідеально підійде для такої ролі - та, хто зможе вразити і здивувати! Оля дивним чином буває і ніжною, і смішний, і пристрасною, і всі ці трансформації відбуватимуться за три секунди. В кінці шоу глядач зможе скласти з усіх образів один цілісний портрет нашої Королеви, а сцена стане її тронним залом, в якому і пройде виступ! Повірте, такою Олю ви ще не бачили!».

   Щоб реалізувати цю сміливу ідею, довелося залучити 680 осіб творчої групи.
   Сольний дебют Полякової на сцені Палацу спорту претендує на звання найгучнішої шоу-події року. А творча історія співачки, яку глядачі побачать на концерті, має всі шанси перевершити успіх минулорічного шоу «На біс», що увійшов до Книги рекордів України.

Нагадаємо, нещодавно конкурс двійників Олі Полякової закінчився феєрверком нагород

   Шанувальники, які не змогли потрапити на концерт або побачити його телеверсію, зможуть відвідати шоу в своїх містах. Київська «Королева ночі» стане першим виступом Олі Полякової у всеукраїнському турі, який відбудеться навесні наступного року. Квитки на столичне шоу можна придбати тут.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2017-2020 GLORY

  • Иконка facebook черного цвета
  • Круглая иконка Instagram черного цвета
  • Vkontakte - черный круг