OPEN KIDS – гьорлз-бенд, який завжди у тренді

July 25, 2018

Культовий тінейджерський поп-гурт OPEN KIDS давно вже став відомий за межами України. Всі їх пісні набувають шаленої популярності і з кожним новим хітом зростає кількість прихильників творчості п’яти учасниць колективу – Ані Музафарової, Юлі Гамалій, Ані Бобровської, Ангеліни Романовської і Лєри Дідковської. Ексклюзивно в GLORY magazine читайте інтерв’ю з OPEN KIDS.

 

- За 5 років, що існує гурт OPEN KIDS, ви зробити значний прорив у музичному просторі України, тим самим задавши високу планку багатьом іншим вокальним проектам. Досягнути такого рівня – це результат багаторічної відданої праці. Що найбільше вплинуло на ваше становлення, як артистів, за ці роки?

 

Аня Музафарова: “Це безумовно велика праця і бажання працювати, а головне – постійно рухатись вперед! Величезна підтримка батьків, команди і прихильнилів. Це надихає йти шляхом рівно, і не звертаючи”

Юля Гамалій: “Колись в нас повірило декілька людей, просто у талановитих дівчат. А тепер це дуже популярна група і аналогів нам немає не тільки в Україні, а і у багатьох країнах”
Аня Бобровська: “Я думаю, що наш щільний графік за ці останні роки зіграв велику роль. Ми стали більш організованими, я б сказала, що дуже організовані. За цей час ми зрозуміли, що творчість нашої групи стала для нас не просто хоббі, а нашим життям»

Ангеліна Романовська: “Так, це в першу чергу робота над собою, а потім вже, як великий бонус, популярність. Чим більше ми займалися, створювали кліпів і пісень, тим більше в нас зростало бажання щоб це побачило якомога більше людей! Ми були першим тін-проектом на той час, задали тренд. Бути першим – це і важко, і легко одночасно. Головне – менше озиратися і більше зосереджуватися на тому, які цілі заклав! »

Лєра Дідковська: “На нас дуже вплинули наші керівники, які наставляли нас на вірний шлях, відкриваючи нас, як особистостей. Нас штовхала вперед не тільки підтримка рідних, а і невіра у твої здібності хєйтерів та осуди ворогів. Так що, у твому успіху є місце впливу як негативному, так і позитивному. Наша музика, кліпи, стиль – це не межа нашої країни, це вже рівняння на Америку. Колись наші продюсери ризикнули зробити те, що ще не розуміли – тепер це топ-проект».

 

 

- Чи хотілося вам помінятися місцями з вашими однолітками, які мають звичайне дитинство без безлічі гастролей, репетицій та зйомок?

 

Аня Музафарова: «Ні, тому що мені подобається те, чим я займаюсь. Я зовсім не уявляю свого життя без творчості! Іноді я не розумію, як мої однолітки сидять просто вдома перед теликом і просто просиджують свій час – це ж так нецікаво! Я усім цим живу, і з кожним днем хочу тільки поліпшувати свої вміння”

Аня Бобровська: «Іноді так, коли я дуже втомлююсь, але потім я розумію, що моє життя таке творче та насичене, що я б ніколи його не поміняла!»
Ангеліна Романовська: «Ні, я рада, що у мене було таке дитинство. Ми раділи кожному концерту, кожним зйомках, вже змалечку ми знали яку професію ми оберемо. Я займаюсь не тільки творчими справами, ми із задоволенням підтримуємо соціальні проекти, ми мільйонам дітям показуємо приклад, що праця і самоорганізованність здатні втілювати мрії у життя»

Лєра Дідковська: «Може колись так, зараз вже ні. Саме тепер розумієш, що ровесники, хто гуляв у ті моменти, залишились тими ж гуляками, а я вже маю щось важливе в житті – те, що допомагає насолоджуватись улюбленою справою. Мені не цікаво сидіти без діла і грати на компі, мені цікаво втілювати задумане!»

Юля Гамалій: “Ми мільйонам підлітків своїм прикладом даємо зрозуміти, що не треба чекати коли ти виростеш – треба діяти зараз! Ми не просто популярна група – ми група з місією”
 

  


- Як ви вважаєте, в чому секрет успіху girl’s-бенду OPEN KIDS?

 

Аня Музафарова: «У тому, що ми багато працюємо, а праця завжди приносить свій плід. Ну і таких як ми не так уже і багато, які знімають такі креативні кліпи, пишуть таку музику модну, не бояться бути яскравими. Ми створюємо те, що цікаво нашим прихильникам, ми до них прислухаємось і вони нас підтримують!”

Аня Бобровська: «О так! Це велика робота і віра у мрію!»

Ангеліна Романовська: “Згуртованість команди – це головне! Ми завжди підтримуємо один одного, ми вже як одна велика родина!”

Лєра Дідковська: “Успіх приходить до тих, хто про  нього не думає. Якщо працювати і вірити в майбутнє із заплющеними очима, діяти, триматись разом, втілювати ідеї в життя - все буде!”

Юля Гамалій: “Ми завжди в тренді, не боїмося робити свій продукт, а ще ми активно над собою працюємо”


 

 

- Музика OPEN KIDS надихає багатьох ваших фанів і ровесників на вашому прикладі відкрити власні таланти. А чи за цей час у вас відкрилися таланти, про які ви навіть не здогадувалися?

 

Аня Музафарова: “У мене – це вміння працювати у команді, підтримувати один одного і вчасно робити підказки куди рухатись”

Аня Бобровська: “Так! Я навчилась грати на фортепіано. Я займаюсь самостійно, бо мені це подобається. Підбираю акорди, намагаюсь писати музику”

Ангеліна Романовська: “А я навчилась робити зачіски на концерти. Заплітаю свої фірмові коси усім дівчатам, навіть у своєму влозі зняла маленький інструктаж.”

Лєра Дідковська: “Авжеж! Завдяки гурту ми знаходимо свої особливості. Я знайшла талант до розмов, саме як журналіст. Мені дуже допомогли наші інтерв’ю на телебаченні та виданням. Тепер навчаюсь на телеведучу.»

 

 

- Що ви побажаєте читачам GLORY magazine?

 

Аня Музафарова: “Ніколи, чуєте! Ніколи не сидіть на місці! Розвивайте у собі щось нове, шукайте це щось і будьте завжди на позитиві, даруйте тільки добро!»

Аня Бобровська: “Посміхайтеся якомога більше і вірте у свої мрії!”

Ангеліна Романовська: “Слухайте більше музики, надихайтеся і багато читайте, головне – те, що подобається!»

Лєра Дідковська: “Не бійтеся бути новаторами! Насолоджуйтесь сьогоденням і відчувайте любов до мистецтва»

Юля Гамалій: “Роби тільки те, що відчуваєш! Слухай себе свій внутрішній голос, це дуже важливо! Бо то і є ти.”

 

Фото: PR Open Kids

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2017-2020 GLORY

  • Иконка facebook черного цвета
  • Круглая иконка Instagram черного цвета
  • Vkontakte - черный круг