Open Kids і їх Magic Show

October 11, 2018

Найпопулярніший підлітковий гьорлз-бенд виступить у Києві з новою концертною програмою Magic Show by Open Kids. 

24 листопада о 19:00 в Stereoplaza група задумала показати кожному глядачеві захоплююче Magic Show і надихнути кожну дитину повірити в свої сили, а найголовніше - це почати діяти вже сьогодні.

 

Цього разу команда і популярні тінейджери країни, вирішили вийти за рамки стандартної шоу-програми, тепер кожен глядач зможе відчути себе частиною великого магічного шоу! Оригінальна сцена, трюки і фокуси, учасниками яких стане група Open Kids. Над шоу-програмою працює команда професійних ілюзіоністів Magic Five, які є ще й популярними блогерами, чий канал налічує близько 2 МЛН підписників.

«Співпраця Magic Five і Open Kids - це поєднання сучасної магії і популярної музики, в результаті чого глядач станете свідком абсолютно нового формату шоу! Це незвичайні трюки, фокуси і круті містичні постановки, які занурять глядача в неймовірні події, що відбуваються не тільки на сцені, а й навколо кожного гостя шоу!», - коментує підготовку до проекту команда популярних ілюзіоністів Magic Five.


Для концерту створюються унікальні декорації, світлові рішення, готується лазерне шоу і несподіваний сценарій з використанням професійних танцювальних постановок.

 

ЧИТАЙТЕ: OPEN KIDS – гьорлз-бенд, який завжди у тренді

«Даним шоу ми хочемо показати кожній дитині і підлітку, що він здатний на багато що, якщо буде йти в сторону мрії і вірити в себе. Звичайно ж це все буде через алегорію, але це буде красива і мотивуюча дія для кожного глядача! Наше завдання щоб кожен, хто прийде на наш виступ, пішов заряджений не тільки нашими піснями, а й внутрішнім бажанням досягати і йти до своєї мети! Magic Five допомагають розробити фокуси, побудувати цікаві контакти з глядачем і все це на базі магічних і чарівних дій. Власне, те, що нас будуть пиляти надвоє, ми будемо зникати і з'являтися в різних місцях - це тільки квіточки!", - коментують свою майбутню концертну програму популярна група Open Kids.


Придбати квитки на Magic Show by Open Kids можна тут

Нові треки, учасниці, що вже подорослішали, новий рівень підходу до концертної програми. Open Kids - це діти і підлітки, які з року в рік продовжують надихати своїх однолітків і молоде покоління на віру в себе і звершення своєї мрії! Як і завжди, група обов'язково виділить сотні квитків на благодійність, щоб кожна дитина мала можливість стати свідком своєї внутрішньої магічної сили.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2017-2020 GLORY

  • Иконка facebook черного цвета
  • Круглая иконка Instagram черного цвета
  • Vkontakte - черный круг