Оригінальна шкільна форма для маленьких модників

Спеціально для осіннього сезону відомі будинки моди випустили колекції оригінальної і незвичайної шкільної форми.

Але бренд одягу Marks & Spencer в черговий раз проявили фантазію і випустили життєрадісні моделі шкільної форми якраз до початку осіннього року.

Шкільна форма з нової колекції має не зовсім традиційний вигляд. На перший погляд костюми виглядають строго і офіційно, але оригінальні деталі розбавляють загальну картину і привносять життєстверджуючі нотки в форму школярів. Костюми для хлопчиків включають штани і бавовняні блузи, в нарядах для дівчаток до блуз підібрані стильні спіднички.

Щоб шкільне життя не здавалася таким нудним, можна додати в образ елементи стилю casual. З цим завданням впораються м'які водолазки і зручні немаркі піджаки. Класичні наряди привносять якусь строгість в будні учнів і поволі готують їх до дисципліни і зібраності.

Увага до деталей, натуральні тканини від кращих постачальників і найвища майстерність дизайнерів зробили цю колекцію воістину унікальною.

У лінійці одягу представлені осінні пальто, брючні костюми, сукні та сарафани. Всі предмети одягу зі шкільної колекції виконані з приємної на дотик та гіпоалергенної тканини: вовни, віскози, фланелі і бавовни.

Крім форми, в модельний ряд включені місткі сумки, яскраві рюкзаки та інші стильні аксесуари для маленьких модників.

Матеріал підготував редактор рубрики fashion в GLORY magazine, стиліст Кирило Савченко. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2017-2020 GLORY

  • Иконка facebook черного цвета
  • Круглая иконка Instagram черного цвета
  • Vkontakte - черный круг