"Позивний Бандерас": 11 жовтня виходить у прокат український детективний екшн

October 2, 2018

Світ побачив перший офіційний тизер-трейлер до українського повнометражного військового

детективного фільму «Позивний Бандерас»

Для написання сценарію його авторами, Сергієм Дзюбою та Артемієм Кірсановим, були взяті за основу щоденники нацгвардійця Сергія Башкова з позивним «Індіанець» та розповіді воїнів АТО.

Сюжет фільму розповідає як восени 2014 року в зоні АТО група контррозвідників на чолі з досвідченим капітаном Антоном Саєнком (позивний “Бандерас”) намагається запобігти диверсії та знешкодити російського підривника Ходока. Завдання ускладнюється тим, що події відбуваються біля рідного села «Бандераса», яке він давно покинув, й жителі якого ставляться до нього як до зрадника, а до ЗСУ – як до ворожої сили.

 

Фільм став одним із переможців Дев'ятого конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно.

Знімальний період фільму розпочався всередині травня 2017 року та проходив на Херсонщині та Одещині, де, окрім іншого, була задіяна справжня військова техніка, яку надало Міністерство оборони України. Зйомки закінчилися у Києві 29 червня того ж року.

Головну роль у стрічці зіграв Олег Шульга. В епізодичних ролях знімалися справжні військові ЗСУ, які брали участь у антитерористичних діях на Донбасі. 

Зрежисував стрічку Заза Буадзе, відомий за постановкою фільму «Червоний» 2017 року. 

 

Нагадаємо, днями гурт "Беz обмежень" представила кліп на пісню "Воля", яка стала саундтреком до воєнної  драми "Позивний Бандерас", яка виходить у широкий кінотеатральний прокат 11 жовтня 2018 року. У кліпі "Воля" використані кадри з самої стрічки. 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2017-2020 GLORY

  • Иконка facebook черного цвета
  • Круглая иконка Instagram черного цвета
  • Vkontakte - черный круг