Соня Плакидюк зізналася у несподіваній пристрасті

October 10, 2018

На зйомках шоу «Хто зверху?» експерт проекту «Топ-модель по-українськи» розповіла про свої улюблені хатні клопоти.

 Минулий випуск ігрового шоу «Хто зверху?» обернувся фіаско для зіркової жіночої команди на чолі з ведучою Лесею Нікітюк. Хоч як старалися телеведуча Оля Цибульська, супермодель Алла Костромічова і експерт проекту «Топ-модель по-українськи» Соня Плакидюк взяти гору над Сергієм Притулою, кулінаром Женею Клопотенком, телеведучим Олександром Скічком та фронтменом гурту «АГОНЬ» Костею Боровським, приз цього разу дістався чоловікам.

Варто віддати належне жіночій команді, яка не здавалася до останнього! Найактивніше намагалася привести дівчат до перемоги фешн-фотограф і експерт проекту «Топ-модель по-українськи» Соня Плакидюк. Королева естетики майстерно впоралася з конкурсом «Хто я?», відгадавши у своєму образі знаменитого Кріштіану Роналду. А ще – продемонструвала свої здібності господині. Одягнена в елегантну чорну сукню і стильний берет у тон, Соня холоднокровно відкривала банки з консервацією, бляшану тару зі згущеним молоком і пляшку вина.

 

За лаштунками Соня Плакидюк зізналася: незважаючи на свій завантажений графік і творчу натуру, примітивні побутові питання їй не страшні.

 

– Я часто ходжу по супермаркетам, – розповіла експерт реаліті Нового каналу. – Вважаю цей процес окремим видом медитації. Особливо після роботи. Люблю заїхати з візочком, довго ходити між рядами і вибирати, що ж цього разу купити додому. Така пристрасть у мене ще з дитинства!

 Знається українська fashion-діва і на кулінарії. Одна з найулюбленіших страв у її виконанні – борщ.

 

– Щотижня варю борщ, – зізнається Соня. – Якщо вдома є борщ, то мій чоловік їстиме його на сніданок, обід і вечерю. І найближчі чотири дні я не почую жодної скарги (сміється). Тому борщ у побутовому плані – всьому голова!

 У яких маловідомих пристрастях ще зізнаються українські знаменитості? Новий випуск шоу «Хто зверху?» – у четвер о 19:00 на Новому каналі!

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2017-2020 GLORY

  • Иконка facebook черного цвета
  • Круглая иконка Instagram черного цвета
  • Vkontakte - черный круг