Стало відоме ім'я ведучої реаліті-шоу «Подіум» на Новому каналі

October 3, 2018

Зіркові гості, моделі і показ Жана Гріцфельдта: у київській галереї презентували новий проект про молодих дизайнерів

 

Про проект

Два тижні тому стартували зйомки реаліті-шоу «Подіум» – адаптації американського формату Project Runway. А днями Новий канал нарешті скинув завісу таємниці й показав ведучу, експертів та ментора проекту. Але про все по порядку.

 

 – Ми довго думали, чи готовий український глядач до проекту про дизайнерів одягу, – розповів генеральний продюсер Нового каналу Олексій Гладушевський. – І скажу по секрету: «за» були далеко не всі. Поясню. Питань про затребуваність проекту «Топ-модель по-українськи» не виникає – усі дівчата мріють стати моделями. Та далеко не всі мріють вирости і стати дизайнерами. Хоча дизайнери – це саме ті люди, які роблять моделей знаменитими. Ми вважаємо, що зараз українська мода перебуває на піку, і для проекту нарешті настав підходящий момент. Тож навесні Новий канал розповість українцям про дуже важливу і дуже красиву професію – дизайнер.

 

На етапі кастингів стало зрозуміло – українці не просто готові до проекту про дизайнерів, серед українців вже є безліч дизайнерів!

 

 – Коли за перший тиждень після оголошення кастингу до нас прийшло 500 анкет, чесно скажу: ми були шоковані, – каже керівник проекту Мартіна Макєєва (Friends Prodaction). – Просто не очікували такого потоку. За місяць-півтора заявки на участь подали понад 2 тисячі людей. Причому всі вони справді вміють шити! Ми порадилися й вирішили зробити перший випуск телекастингом, хоча в американській версії шоу відразу починається з випробувань. Але нам дуже хотілося показати і розповісти людям хоча б про невелику частину наших талановитих українців.

 Про ведучу

Ще один сюрприз для творчої команди – кількість моделей зі світовим ім'ям, які захотіли стати ведучою «Подіуму». В американській версії його веде Хайді Клум. А в українській – (тут звучать фанфари) – українська супермодель Наталія Гоцій! Щоб перерахувати всіх дизайнерів, з якими працювала Наталія, не вистачить місця. Але ось найкоротший список: Оскар де ла Рента, Вів'єн Вествуд, Валентино, Крістіан Лакруа, Dior, Dolce & Gabbana, Gucci...

 

 – Я в захваті від того, що в Україні з'явився ТАКИЙ проект, – усміхається Наталя Гоцій. – Адже мій модельний шлях теж розпочався з конкурсу. У 2003-му році я перемогла у професійному конкурсі моделей Ford Supermodel of the World в Україні. Без особливої надії вирушила представляти нашу країну до Нью-Йорка. І теж перемогла. Так розпочалася моя кар'єра. І я дуже вірю, що «Подіум» точно так само, як колись цей конкурс, допоможе розкритися і заявити про себе комусь із наших учасників.

 

Спеціально для зйомок Наталія досконало відточила свою українську мову. І тепер розмовляє нею не лише в кадрі, а й у житті. До речі, так: і ведуча, і експерти, і ментор проекту говоритимуть українською.

А судді хто?

 

«Журити» учасників будуть два постійні експерти – відомі стилісти. І один «змінний» – топовий український дизайнер.

  – Ми дуже ретельно й уважно поставилися до вибору експертів, – говорить керівник Friends Production Олексій Гончаренко. – По-перше, вони мають бути досвідченими та іменитими. По-друге, вміти не лише оцінювати роботу дизайнерів, а й дотепно і весело розповідати про це в кадрі. У результаті ми обрали стиліста Ольгу Слонь, яка працює з найкрутішими й найвідомішими телевізійними проектами. І харизматичного Івана Супруна, який легко розкладе по поличках зовнішній вигляд будь-якої людини. Третій експерт буде постійно змінюватись. Усіх карт не розкрию, але в перших випусках ними стануть Лілія Літковська та Катя Сільченко.

 

Про ментора

Звикайте до нового слова на українському телебаченні. Ментор – це наставник учасників, який порадами допомагає їм шити вбрання у майстерні (до речі, на виконання завдання з пошиття їм дається лише вісім годин), супроводжує на бекстейджі перед показом і просто морально підтримує у складні моменти.

 

 – Для цієї ролі ми шукали когось досвідченого, але молодого, людину, яка могла б бути з нашими учасниками на одній хвилі, – розповідає Мартіна Макєєва. – В анкеті на участь у проекті була графа «Улюблений український дизайнер». І знаєте, чиє ім'я туди вписували найчастіше? Жана Гріцфельдта. Так ми і зрозуміли, хто має стати нашим ментором.

 

ДОВІДКА

«Подіум» – це проект-мрія для всіх молодих українських дизайнерів. Протягом двох місяців 10 талановитих і перспективних героїв боротимуться за перемогу в модному реаліті.

Щотижня (випуску) учасників чекають по три випробування – перевірка на почуття стилю, креатив, уміння шити. Дизайнери будуть конструювати форму для школярів, провідниць і стюардес, підбирати стильні look'и та креативити на повну! В кінці кожного тижня один з учасників вибуває.

Моделями на деяких звітних показах виступатимуть учасники проектів Нового каналу «Супермодель по-українськи» і «Топ-модель по-українськи».

 В ефір Нового каналу проект вийде вже навесні. Чого ми дуже чекаємо!

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2017-2020 GLORY

  • Иконка facebook черного цвета
  • Круглая иконка Instagram черного цвета
  • Vkontakte - черный круг