Світлана Лобода засвітила таємне фото батька Тільди

October 18, 2018

Сьогодні співачка святкує свій день народження. І саме в цей день на офіційній сторінці в Instagram  зірка виклала інтригуюче сімейне фото, на якому показала фоловерам, хто ж обіймає її доньок. 

За останній рік LOBODA зібрала мало не всі музичні премії в СНД і привчила всіх до того, що квитки на її сольні концерти розпродаються в перші ж години. Її виступи бронюються на багато місяців вперед. Але крім роботи Світлана за цей рік стала вдруге мамою, народивши доньку Тільду. Сьогодні улюблениці мільйонів виповнюється 36 років.

 

Світлана Лобода: "Я побажала б собі більш точно вибирати людей і не розмінюватися на порожнечу, бути упевненою в тому, що людина, яка знаходиться поруч з тобою, любить тебе, а не твій образ. І ще я побажала б собі ніколи не втрачати ту дитячу безпосередність і наповнені сонцем очі, які так часто через багато років наповнюються сумом і жалем. Мені б дуже хотілося, щоб дитина в мені жила завжди".

                       Читайте також: LOBODA розповіла невідомі подробиці про своє життя

Також, Світлана виклала в інстаграм зворушливий сімейний знімок, на ньому вона в обіймах дочок Євангеліни і Тільди, яких обіймає чоловіча рука і підписала:

 

"Спасибо Тебе за счастье в моих глазах и музыку в моем сердце. Благодарю НЕБО за все, что у меня есть. За музыку. За любовь. За детей. За жизнь. За все, что делает меня счастливой сегодня".

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2017-2020 GLORY

  • Иконка facebook черного цвета
  • Круглая иконка Instagram черного цвета
  • Vkontakte - черный круг