ТОП-10 чоловічих образів від дизайнера SONYA MONINA

SONYA MONINA показала на UFW нову чоловічу колекцію Spring / Summer2019 man

Основним мотивом колекції Spring/Summer 2019 man стало змішання класичного стилю і спорт-шику. На цей раз натхненням для дизайнера послужила власна місія і бунтарський чоловічий характер.

 - «Я не просто шию чоловічий одяг. Моя місія допомогти чоловікові зрозуміти і побачити себе; навчити вибирати одяг, який підходить як його тілу, так і духу; навчити бачити поєднання гами кольорів і відчувати межі їх впливу на себе і на навколишній світ в цілому. Заряджати енергією і робити чоловіка краще і успішніше», - коментує дизайнер SONYA MONINA свою нову колекцію,в якій багато зухвалих поєднань.

На її показі присутні чоловічі піджаки, костюми, класичні брюки і брюки-хулігани, сорочки, футболки, фраки, кардигани складного крою. Все це в поєднанні з легкої хуліганської недбалістю і вуличним спорт-шиком.

 Образи подаються у фірмовій колірній гамі бренду: відтінки сірого і графіту, його величність black, улюблений хакі, відтінки синього, деревного і молочних відтінків. І, все це в поєднанні з фірмовим складним кроєм бренду, трансформою і цікавими деталями.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2017-2020 GLORY

  • Иконка facebook черного цвета
  • Круглая иконка Instagram черного цвета
  • Vkontakte - черный круг