Містична Португалія та французький поцілунок: у Мережі набирає популярності новий кліп Lama

        

В ефірі телеканалу М1 відбулась прем’єра нової відеороботи Lama на композицію «Привіт, привіт». Режисером кліпу став Віктор Скуратовський, а зйомки проходили в Португалії, в Лісабонській Рів’єрі. За декілька днів кліп на YouTube перетнув відмітку 50 000 переглядів.

 

          Історія двох закоханих, які у пошуках відповідей на непрості стосунки – це більше, аніж сюжет звичного кліпу.  Прониклива стрічка у музикантів вийшла понад 5 хвилин. Сценарій відео був розписаний так, щоб передати глядачам почуття героїв при бажанні бути разом, але неможливості розвитку стосунків, та романтичний хеппі-енд з поцілунком. Головну чоловічу роль зіграв гітарист гурту Lama – Костянтин Шелудько.

 

          Для кліпу був знайдений колекційний ретро-автомобіль британської марки Triumph. Ця автівка неодноразо брала участь у зніманні повнометражних картин.

          Під час зйомок склалась містична та водночас екстремальна ситуація – їх довелося проводити під час невеликого шторму.

         “Природа мене завжди надихала. Та я ніколи собі не могла уявити, що буду боротися з нею за життя. Хоча, напередодні вильоту до Лісабону, мені наснився тривожний сон. В перший день зйомок інтуїція підказувала мені не заходити в океан, і я до останнього відмовлялася це робити. Але, все ж таки, ми вирішили продовжити. Зайшовши далеко у воду в одязі та взутті, як було заплановано в сценарії кліпу, переді мною почали підійматися великі хвилі і збивати з ніг. Якби Костя не встиг підпливти до мене і схопити в останній момент за руку — це було б… “, - ділиться Lama.

        Відмітимо, що за багаторічний досвід творчої діяльності Наталя Дзеньків вперше дозволила собі такий відвертий і пристрасний поцілунок на камеру.

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2017-2020 GLORY

  • Иконка facebook черного цвета
  • Круглая иконка Instagram черного цвета
  • Vkontakte - черный круг