У новому випуску реаліті «Модель XL» учасниці стануть нареченими та позбудуться власних комплексів

September 25, 2018

 

Сьогодні о 21:30 на телеканалі «1+1» глядачі побачать новий випуск революційного проекту «Модель XL», який покликаний змінити уявлення українців про жіночу красу. Цього разу на учасниць чекає одразу три випробування, під час яких їм потрібно буде повністю перевтілитися у нові образи, а також позбутися важких спогадів та власних комплексів.

 Так, із першими складнощами дівчата зустрінуться одразу ж під час поселення у «будинок моделей», а боротьба за місце в кімнаті ледь не змусить одну із найяскравіших учасниць кастингу покинути проект. Після цього конкурсантки спробують лишити в минулому невдачі та поразки під час випробування «Перевтілення». Їм доведеться згадати всі образи та біль, написати на сукні найболючіші слова, які їм говорили, а під час фотосесії розірвати її та спалити. Так, під час випробувань одна із конкурсанток Наталія Петрик зізналася, які приниження зі сторони своїх однокласників у шкільні роки вона пережила.

 «Уявіть, через що мені довелось пройти у шкільні роки: на випускному хлопець, який мав бути моєю парою, вирішив прийти на вечірку один і розказував усім про те, що я надто товста для нього. Весь випускний я провела в сльозах, такого приниження я раніше не відчувала», - зі сльозами розповіла дівчина.

 Після проходження випробування суддя проекту, актор Богдан Юсипчук розповів про нововведення цього сезону: кожного тижня журі буде призначати одну з дівчат, яка вестиме блог із дому моделей і показувати реальне життя учасниць.

Також цього випуску учасницям проекту доведеться дефілювати у весільних сукнях та впоратися із невгамовними «гостями весілля». За результатами усіх випробувань судді приймуть рішення, кому із дівчат доведеться покинути проект.

 Нагадаємо, Богдан Юсипчук разом з Катериною Осадчою, Андре Таном та Тетяною Мацкевич щовівторка о 21:30 на телеканалі «1+1» в проекті «Модель XL» шукають красивих та пишних дівчат, які можуть стати українськими моделями плюс сайз та зламати стереотипи жіночої краси

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2017-2020 GLORY

  • Иконка facebook черного цвета
  • Круглая иконка Instagram черного цвета
  • Vkontakte - черный круг