Відверте зізнання Андрія Данилка на кастингу "Х-фактора" в Полтаві

October 20, 2018

Вокальне шоу «Х-фактор» на СТБ вперше приїде шукати народні таланти в рідне місто Андрія Данилка - Полтаву, тому Андрій Михайлович проведе екскурсію по найбільш пам'ятним для нього місцям, покаже сцену, на яку вийшов вперше в житті і зізнається, чому не може зайти в будинок, в якому він виріс.

А земляки народного артиста України спробують в цей день підкорити строгих членів журі, щоб отримати путівку в тренувальний табір. Так, одна з учасниць пообіцяє суддям створити магію за допомогою голосу і ввести їх в транс, інший заявить, що готовий стати першим репером, що потрапив у прямі ефіри шоу.


А ось група Awaken me буде налаштована не так рішуче, тому що на сцену їм доведеться вийти в неповному складі - без барабанщика, оскільки його дружину напередодні прослуховування госпіталізували, і чоловік залишився з нею. Але член журі Дмитро Шуров вирішив підтримати хлопців і зіграти разом з колективом. Чи допоможе групі спільна гра з суддею шоу потрапити в тренувальний табір


А як тільки на сцені з'явиться конкурсант Віталій, Данилко захоче випровадити хлопця за лаштунки. У чому він покається перед суддею?

 

Також в цей день на сцені «Х-фактора» - пропозиція руки і серця. Хто вирішив зробити відповідальний крок прямо під час суддівських прослуховувань, і яку відповідь на нього чекає, побачимо вже сьогодні о 19:00 в ефірі вокального шоу «Х-фактор» на СТБ.

Нагадаємо, що суддями шоу є Настя Каменських, Олег Винник, Андрій Данилко, Дмитро Шуров, а ведучий - Андрій Бедняков. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2017-2020 GLORY

  • Иконка facebook черного цвета
  • Круглая иконка Instagram черного цвета
  • Vkontakte - черный круг